تعمیرات، نوسازی، تغییرات و بازسازی ساختمان

کناف چیست؟

10 / 10
از 7 کاربر

پنل هایی با روکش گچی است که در ابعاد 240x120 و با ضخامت های مختلف 9.5 و 12 میلیمتری تولید می شود. در مراحل تولید این پنل مخلوط گچ را به همراه هوا به صورت فشرده شده مابین دو سطح مقوایی قرار میدهند تا پنل ها علاوه بر سبکی دارای اسحکام لازم باشد.

دقت داشته باشید که کناف نام تجاری این پنل های گچی است و برای اولین بار در آلمان تاسیس شده است و تا  به امروز به فعالیت خود ادامه داده است در ایران این پنل های گچی را کارخانه صدف، ایران پنل و کارخانه کناف تولید می کند و کارخانه کناف مرغوب ترین نوع پنل های گچی را تولید میکند  که هم از نظر سبکی و هم از نظر سبکی مناسب هستند.

در هنگام استفاده از پنل های گچی کارخانه کناف به لوگو knauf به روی پنل ها توجه داشته باشید و از کناف کار خود درخواست کنید بر اساس قیمت کناف نوع متریال مصرفی را به شما بدهد چرا که پنل های گچی متفرقه از پنل های گچی کناف ارزان تر است.

کارایی پنل گچی کناف:

از این پنل های گچی در طراحی و دکوراسیون داخلی ساختمان، نورپردازی و نور مخفی استفاده میشود. همچنین به علت سبکی و استحکام در برابر زلزله مقاوم تر بوده و در صورت ریز سقف و دیوار کناف به ساکنین آن ساختمان آسیب جدی وارد نمیکند.

  • همچنین این کناف ها عایق های بسیار خوبی در برابر هوا و صدا می باشند.
  • استفاده از کناف ها بسیار بصرفه تر از مصالح سنتی مانند آجر، گچ و خاک، کارگر و ... میباشد. تقریبا میتوان گفت هزینه هایتان نصف می شود.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :