تعمیرات، نوسازی، تغییرات و بازسازی ساختمان

7 روش تزئین رادیاتور

10 / 10
از 7 کاربر

رادیاتور یک منبع گرمایشی است که در اکثر خانه ها از آن استفاده میشود. برخی از افراد از ظاهر رادیاتور قدیمی خوششان نمی آید و یا اینکه میخواهند به نحوه احسنت از فضای موجود استفاده کنند. در این مقاله ما به شما 7 روش ساده برای تزئین رادیاتور آموزش می دهیم.

1. برای استفاده بهینه از فضا و تزئین رادیاتور میتوانید  از یک تکه چوب و یا سنگ برای ایجاد شلف استفاده کنید. و یا اینکه بر روی رادیاتور یک قفسه قرار دهید. فقط توجه داشته باشید اگر از چوب استفاده میکنید ممکن است با گذشت زمان خمیده  شده و تاب بردارد.

2.همچنین شما میتوانید بر روی میزی که به کمک سنگ ویا چوب ساخته اید یک رومیزی پهن کنید که رادیاتور به صورت کامل بر زیر رومیزی مخفی شود.برای این منظور ترجیحا از پارچه کتان استفاده کنید.

3.میتوانید برای رادیاتور ها قفسه و یا کمد سفارش دهید. جدا از اینکه جلوی چره زشت رادیاتورها را میگیرد به شما فضای بیشتری برای انبار کردن اشیا  میدهد.

4. یکی از بهترین روش ها قرار دادن یک تخته خوبی مشبک در اطراف و جلور رادیاتور است نه تنها به زیبایی فضا کمک میکند بلکه جلوی تبادل گرما را نیز نمی گیرد.

5.  همچنین میتوانید از چوب های راه راه و یا نرده ای برای این منظور استفاده کنید و به فضا حالتی دنج مانند ببخشید.

6. شما میتوانید بعد از نصب تخته های مشبک بر روی آن ها تعدادی مجسمه قرار دهید و به فضا حال و هوای فرانسوی دهید.

7. و از همه راحتر و بهتر آن است که با ظاهر رادیاتر ها کنار بیاید و آن را بپذیرید و از پوشاندن آن ها منصرف شوید. شما میتوانید با یک ایده خوب  در اطراف رادیاتور فضا را زیبا کنید مثلا نصب یک تابلو و نورپردازی مناسب!

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :